5 жовтня 2023 11:42

Тренер "Порту" Консейсау - про суддівство матчу з "Барсою": "Ми грали проти більше ніж клубу"

Головний тренер "Порту" Сержіу Консейсау висловився про матч 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів, у якому його команда зустрічалася з "Барселоною" (0:1).

«Пишаюся роботою, виконаною гравцями, тим, що ми закінчили матч, активно намагаючись зрівняти рахунок. Потрібно зберігати концентрацію протягом усього матчу. Прикро, що вони повели наприкінці першого тайму. Потрібно бути на чеку протягом 90 хвилин. Але тепер нам треба йти далі.

Що думаю про роботу арбітра Тейлора? Я вже говорив про це у трьох чи чотирьох інтерв'ю. Ми грали проти більше, ніж клубу… І цього достатньо», — наводить слова Консейсау AS.

Зазначимо, що суддя Ентоні Тейлор міг призначити пенальті у ворота "Барселони" у кількох епізодах. Також нападник «Порту» Мехді Таремі забив гарний гол у падінні через себе, але це взяття воріт було скасовано через спірний офсайд.