30 вересня 2023 00:27

"Бенфіка" в більшості обіграла "Порту" і очолила Прімейру: Трубін провів перший сухий матч за лісабонців

Бенфіка обіграла Порту в домашньому поєдинку сьомого туру португальської Прімейри, який відбувся 29 вересня на стадіоні "Да Луш" у Лісабоні (1:0).

Український голкіпер господарів Анатолій Трубін провів на полі повний матч і вперше за час виступів у складі "орлів" залишив свої ворота "сухими".

Вже на 19-й хвилині зустрічі Порту залишився у меншості – захисника Фабіу Кардозу було вилучено за фол останньої надії на бразильському екс-хавбеку донецького Шахтаря Давіду Нересу.

Після цього Бенфіка заволоділа ігровою перевагою, а гості відповідали небезпечним контратакам.

У середині першого тайму Трубін врятував свою команду від гола, перехопивши м'яч у ногах у іранського нападаючого Порту Мехді Таремі, а на 40-й хвилині зробив ефектний сейв після удару бразильського форварда гостей Пепе з дальньої дистанції.

На початку другої половини зустрічі турецький хавбек Бенфіки Оркун Кекчу небезпечно пробивав по воротах суперника, але м'яч влучив у штангу.

На 68-й хвилині господарі вийшли вперед – зірковий аргентинський півзахисник Анхель Ді Марія замкнув простріл Нереса з лівого флангу.

Бенфіка впевнено зберегла перевагу в рахунку та очолила Прімейру. Трубін здійснив три сейви в поєдинку проти Порту.