25 вересня 2023 09:07

Жозе Моурінью – про нічию з "Торіно": "Нелегко грати в один дотик на такому полі, яке настільки погане, що робить "Стадіо Олімпіко" схожим на подіум"

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував нічию команди в матчі з «Торіно» (1:1).

«На мій погляд, ми грали добре. Проти «Торіно» нелегко створювати моменти, нелегко й грати в один дотик на такому полі, яке настільки погане, що робить «Стадіо Олімпіко» схожим на подіум. Обіцяю, що після чого матчу більше не ображатиму газон «Олімпіко».

Важко зробити щось краще проти такої команди. Ми мали у своєму розпорядженні таких гравців як Паредес, який ще пару тижнів тому не міг зіграти й 15 хвилин, грали з абсолютно новою лінією захисту, мені дуже сподобався їхній виступ.

Я засмучений результатом, але не засмучений тим, що побачив від своїх хлопців.

Пропускаючи на останніх хвилинах ти відчуваєш, що втратив два очки, але я поважаю суперника. У них був тиждень на підготовку, а у нас був матч посеред тижня.

Розумію, що наша позиція у турнірній таблиці зараз виглядає не найкращим чином, але це лише початок. У грудні ми точно будемо не там», — сказав Моурінью.