13 вересня 2023 00:30

​Журналіст: "Італія має 25 гравців для підтримки свого рівня. Україна має 13-14"

Журналіст Володимир Звєров висловився про матч Італія – Україна.

"Італія має 25 гравців для підтримки свого рівня. Україна має 13-14

Три жовті картки гравцям захисту після 60хв - прямий і очевидний наслідок посаджених за два матчі ніг.

Перші 20 хвилин проти Англії було дуже важко. Перші 20 хвилин на Сан-Сіро було нестерпно важко. Різниця - пропущений гол.

Довбик показав, що його рівень може бути вищим, ніж Ліга Конференцій. Відкривання, прискорення. Відносно сили і якості суперника - мені сподобався.

Дуже не хочеться, щоб після цього матчу згадували лише ту обрізку Судакова. Георгій завдяки баченню поля і своєчасним рішенням створив кілька чудових швидких атак. В тому числі, ключовий пас у гольовій атаці. В тому числі, потенційно гольовий на Довбика у другому тайм"і.