10 вересня 2023 23:32

Зінченко забив у ворота Англії 250-й м'яч збірної України в офіційних матчах

Національна збірна України в рамках відбору на Євро-2024 вперше у своїй історії зіграли в статусі господарів поля у польському місті Вроцлаві й зіграла внічию зі збірною Англії з рахунком 1:1

Вроцлав став уже четвертим містом за межами України, в якому наша збірна виступала в статусі господарів поля.

Олександр Зінченко, відкривши рахунок у матчі, став автором 250-го (!) гола збірної України в офіційних турнірах. У рамках чемпіонатів Європи (ЧЄ) «синьо-жовті» забивали 103 голи, чемпіонатів світу (ЧС) – 127 та Ліги націй – 20. Зінченко також став автором іще одного ювілейного гола збірної України – 60-го, проведеного на своєму полі в рамках чемпіонатів Європи. У Києві наша збірна забивала 36 «євроголів», Львові – 19, Харкові – 2, Одесі, Трнаві та Вроцлаві – по одному.

У Вроцлаві нарешті перервалася безгольова серія українців в матчах зі збірною Англії, яка тривала 346 хвилин.

Натомість завершилася гольова серія Віктора Циганкова в українській збірній, яка тривала 3 гри (4 голи).

Роман Яремчук став першим представником іспанської «Валенсії» і нашій збірній, а гравець «Шахтаря» Єгор Назарина провів свій перший матч у національній збірній України.

Ювілейні голи збірної України в офіційних турнірах (1994 – 10.09.2023)

Ювілейні домашні голи збірної України в чемпіонатах Європи (1994 – 10.09.2023)