10 вересня 2023 20:08

"Райс виставив Мудрика дитиною": фани "Арсеналу" висміяли епізод з українським вінгером у матчі з Англією

Фанати лондонського Арсеналу висловили радість після того, як півзахисник Деклан Райс обіграв колишню трансферну мету "канонірів" Михайла Мудрика в одному з епізодів матчу відбору Євро-2024 Україна – Англія.

Поєдинок пройшов у польському Вроцлаві та завершився внічию з рахунком 1:1. У той час як ця зустріч перервала переможну серію «трьох левів» у відбірковій кампанії, вся увага була прикута до різних гравців АПЛ.

У тому числі і до Райса з Мудриком, які виступають за Арсенал і Челсі відповідно, і які вкотре опинилися на протилежних флангах.

У якийсь момент другого тайму Мудрик побіг до воріт, проскочивши повз Джордана Хендерсона і намагаючись прорватися до Кайла Вокера.

Але практично нізвідки з'явився Райс і витончено перехопив м'яч, використовуючи праву ногу, щоб одним плавним рухом позбавити його володіння. Так описує епізод talksport.

І можна впевнено сказати, що фанам Арсеналу цей момент дуже сподобався.

Один із них сказав: «Деклан Райс виставив Мудрика дитиною».

Інший написав з емодзі усміхненого обличчя: «Що взагалі робить цей Мудрик?»

Після поєдинку у Польщі у групі С збірна України із сімома очками йде другою.

Перша Англія має 13 балів. У третьої Італії та четвертої Північної Македонії по чотири очки. Мальта з нульом балів знаходиться на п'ятій позиції.

Наступний матч українська збірна зіграє з Італією у Мілані 12 вересня. Початок зустрічі о 21:45 за київським часом.