19 серпня 2023 23:54

Серія А. "Інтер" переміг "Монцу", а "Дженоа" розгромно програла "Фіорентині"

Міланський Інтер у прем’єрному для себе матчі чемпіонату Італії 2023/24 обіграв Монцу – 2:0.

Рахунок був відкритий вже на 8-й хвилині – Лаутаро Мартінес перетворив на гол передачу Дензела Думфріса. На 76-й хвилині аргентинець оформив дубль. Асист на свій рахунок записав новачок нерадзуррі Марко Арнаутович, який вийшов на заміну.

Минулого сезону Інтер посів 3-є місце у Серії А, а також дійшов до фіналу Ліги чемпіонів, де поступився Манчестер Сіті. Монца завершила чемпіонат на 11-му місці.

У наступному турі команда Індзагі зіграє з Кальярі, а підопічні Раффаеле Палладіно зустрінуться з Емполі.

Інтер – Монца – 2:0 (1:0)

Голи
: Мартінес, 8, 76

Дженоа розгромно програв Фіорентині в домашньому матчі першого туру Серії А.

Фіалки ще в першому таймі зняли всі питання щодо переможця зустрічі, забивши три голи. Результативні удари на рахунку Крістіано Бірагі, Джакомо Бонавентури та Ніколаса Гонсалеса.

Після перерви команди обмінялися голами Роландо Мандрагори та Давіде Біраскі.

Сьогодні гравцем Дженоа став Руслан Маліновський. Грифони орендували українця у Марселя з опцією викупу за 10 мільйонів євро. У матчі з Фіалками хавбек участі не брав.

Наступний матч у Серії А Дженоа проведе 27 серпня проти Лаціо. Фіорентина того ж дня прийме Лечче.

Дженоа – Фіорентина – 1:4 (0:3)