18 серпня 2023 08:36

"Тобол" Шахова в серії пенальті пройшов ірландський "Деррі Сіті" – українець реалізував свій удар

Відбулися матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Переможці протистоянь вийшли в плей-офф відбору, а аутсайдери попрощалися із третім за значимістю клубним європейським турніром. І єврокубками загалом.

Казахстанський "Тобол" Євгена Шахова мінімально виграв перший матч третього кваліфаю в себе вдома (1:0), проте в Ірландії основний час із такими ж цифрами на табло завершив на свою користь вже "Деррі Сіті".

Українець вийшов на поле якраз на додатковий час. У двох таймах по 15 хвилин команди голів не забивали, протистояння перейшло в серію пенальті, і вже в ній "Тобол" виграв, 5:6. Шахов свій 11-метровий реалізував.