13 серпня 2023 20:26

Дебютний гол екс-футболіста "Динамо" приніс "Ордабаси" перемогу, Бєсєдін вперше потрапив у заявку нової команди

Ордабаси українців Євгенія Макаренко та Артема Бесєдіна обіграв на виїзді Кайсар (3:2) у 19-му турі чемпіонату Казахстану. Автором одного із голів став українець.

Ордабаси в гостях обіграв Кайсар (3:2) у 19-му турі чемпіонату Казахстану.

Гості відкрили рахунок у матчі вже на 14-й хвилині. Відзначився Сергій Малий. На 33-й хвилині Кайсар залишився у меншості після вилучення Бена Загре.

На 40 хвилині зустрічі подвоїв перевагу гостей український хавбек Євген Макаренко. Він чудово розібрався у штрафному майданчику суперника і влучним ударом з правої ноги вразив кут воріт. Цей гол став дебютним для екс-динамівця у Казахстані.

У другому таймі Кайсар відповів голом Дмитра Бородіна на 66-й хвилині. Ордабаси забив третій м'яч силами Асхата Тагібергена на 71-й хвилині.

Однак останнє слово в матчі все ж таки залишилося за господарями поля. На 75-й хвилині гол забив Василь Совпель.