13 серпня 2023 08:24

Анчелотті про 2:0 з "Атлетиком": "Перший тайм на дуже високому рівні, у другому "Реал" знизив інтенсивність. Беллінгем – фантастичний гравець"

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті підбив підсумки гри з «Атлетиком».

Мадридська команда здобула перемогу з рахунком 2:0 у 1-му турі Ла Ліги. Голи забили Родріго та Джуд Беллінгем.

«Перший тайм був дуже хорошим, ми грали з великою інтенсивністю, досягли великого успіху: вийшли вперед, забили ще один гол. А в другому таймі ми більше контролювали гру та знизили інтенсивність, але перший тайм був дуже добрим.

Гравці були сконцентровані та мотивовані, ми показали дуже хорошу колективну самовіддачу, настрій, ми виграли багато єдиноборств, ми разом працювали в обороні, сухий рахунок – це позитивний момент... Це був досконалий матч: перший тайм на дуже високому рівні, а у другому ми контролювали гру».