5 серпня 2023 21:07

Мартіно про те, що Мессі поступився пенальті Мартінесу: "Це було мило з його боку. Джозеф дуже добре грав, його робота без м'яча привела до голів Лео"

Головний тренер «Інтер Майамі» оцінив рішення Ліонеля Мессі віддати пенальті партнеру.

Клуб із Флориди здобув перемогу над «Орландо Сіті» у 1/16 фіналу Кубка ліг (3:1). На 51-й хвилині при рахунку 1:1 Мессі поступився правом пробити пенальті своєму партнеру Джозефу Мартінесу.

«Матч днями [проти Орландо] повністю відрізнявся від попередніх, це правда. Було більше розбіжностей. Я пов'язую це з тим, що на полі було багато південноамериканців.

Очевидно, у футболістів є повага до кращого гравця у світі, але реальність така, що протягом 90 хвилин кожна команда хоче перемогти. І гра [Мессі] послужила попередженням: «Наша команда тут, бережіться».

З боку Лео було мило дозволити Джозефу [пробити]. Іноді ми розуміємо необхідність того, щоб певний гравець забив. Джозеф дуже добре грав у останніх двох матчах, його робота без м'яча призвела до голів Мессі», – сказав Херардо Мартіно.