30 червня 2023 11:05

Шанси команди Ротаня на Євро-2023 зросли: Франція U-21 перед матчем з Україною втратила важливого гравця основи

Фото - ua.depositphotos.com

Півзахисник Борусії Менхенгладбах та молодіжної збірної Франції Куадіо Коне через травму достроково завершив свої виступи на молодіжному чемпіонаті Європи 2023 року.

Куадіо Кане після трьох проведених поєдинків у фінальній частині молодіжного Євро-2023 залишив розташування збірної Франції U-21, повідомляє французька федерація футболу.

22-річний футболіст травмувався під час гри зі швейцарцями (4:1) та вимушено залишив поле ще на 19-й хвилині через травму коліна.

У чвертьфіналі Євро-2023 збірна Франції зіграє проти України. Цей поєдинок пройде 2 липня і розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Коні цього сезону провів 31 матч у складі Борусії Менхенгладбах, в яких він забив гол і зробив асист.

Контракт Куадіо з німецьким клубом розрахований до літа 2025 з опцією продовження ще на сезон. Портал Transfermarkt оцінює його у 40 млн євро.

У складі молодіжної збірної Франції він провів десять матчів, але результативними діями не відзначився.