4 червня 2023 21:32

Асист Циганкова у матчі з "Осасуною" не допоміг "Жироні" вийти в єврокубки

Ассиста Віктора Циганкова в поєдинку 38-го туру іспанської Ла Ліги проти Осасуни не вистачило Жироні для перемоги (1:2) та завоювання путівки до єврокубків наступного сезону.

Перший небезпечний момент у цьому поєдинку був за господарями поля. Будмімір прийняв м'яч у штрафному майданчику і пробив трохи вище воріт. Через п'ять хвилин Рікельме пробивав у правий кут воріт Осасуни, але голкіпер зумів потягнути цей удар.

Перед свистком на перерву Циганков вирішив спробувати щастя, пробивши з-за меж штрафного майданчика у правий кут воріт, але голкіпер Осасуни в акробатичному стрибку відвів небезпеку від своїх воріт.

На початку другого тайму Жирона серйозно здала. Будимир з 52-ї по 55-ю хвилини відзначився двома голами у ворота команди Циганкова.

А на 75-й хвилині український вінгер зробив подачу зі штрафного, яка виявилася гольовою для Рейньєра – він виявився першим на м'ячі та відправив сферу головою у сітку воріт із рикошетом від поперечини.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Осасуни, яка залишає Жирону за бортом єврокубків на сезон 2023/24.

Жирона фінішувала на десятому місці у турнірній таблиці Ла Ліги, набравши 49 очок у 38 турах.