8 травня 2023 15:32

Блогер: "Перріс показав себе з хорошого боку - як справді якісну альтернативу Беніто"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився враженнями від другого тайму матчу "Кривбас" - "Динамо":

⁃ вихід Заї дещо збільшив загальнокомандний IQ, одразу виник гострий момент, бо Зая не влупив, а залучив Дубінчака, який виконав катбек

⁃ аби цей гол повернув до життя Попова, бо в першому таймі вже його класичний косяк вартував жовтої Андрієвському; але Сашко не образився, а виконав хорошу подачу Денисові

⁃ якщо в першому таймі учасники «дійства» просто паплюжили честь і статус професійних футболістів, то друга половина стала більш схожою на футбол колективів вищої Ліги

⁃ після голу Вернидуб все ж вирішив повернутися до класичного здоровенного шматка м’яса попереду, якого сирим з’їв Попов, навіть не смажачи

⁃ Зая - дійсно футболіст, Динамо потрібно більше Зай

⁃ з середини тайму почався хаос, атака на атаку, купа фолів, футболу знову стало менше; хз навіщо Динамо на таке погодилося, але тривалість володінь скоротилася, нервова гра була на руку господарям

⁃ Перріс показав себе з хорошої сторони, як дійсно якісну альтернативу Беніто; дещо шкода, що так мало його бачимо, бо стелю Беніто ми вже оцінили, хотілося би і можливості Кахіма зрозуміти

⁃ завершення тайму знову за киянами, Кривбас розвалився; хочеться бачити від лідерів УПЛ та тих, хто себе так за звичкою ще називає, більш яскравих та переконливих перфів, бо дивитися повні ігри заради 10-15 хвилин футболу психіка не стягує...