21 квітня 2023 22:50

Відео промовистої реакції Зінченка на провал "Арсеналу": останній клуб АПЛ забив два голи "канонірам" за 13 хвилин

У п'ятницю, 21 квітня, в ці хвилини проходить поєдинок 32-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому лондонський Арсенал приймає на своєму стадіоні Саутгемптон.

В основний склад Арсеналу повернувся український захисник Олександр Зінченко, який пропустив попередню гру з Вест Хемом (2:2) через проблеми з пахом.

Повернення Зінченка вийшло не з найкращих. Арсенал пропустив два м'ячі у перші 14 хвилин поєдинку. Українець був здивований таким розвитком подій на полі.

Зазначимо, що Арсенал зумів скоротити рахунок на 20 хвилині. Точним ударом відзначився Габріель Мартінеллі. Наразі команди дограють перший тайм.

26-річний Зінченко у дебютному сезоні за Арсенал провів 30 матчів, забив один м'яч та зробив дві результативні передачі.

Зазначимо, що в останніх двох матчах лондонська команда зіграла внічию з Ліверпулем (2:2) та Вест Хемом (2:2).