19 квітня 2023 12:42

Тьягу Сілва забрав додому м'яч після 0:2 від "Реала": "Можливо це моя остання гра в Лізі чемпіонів. Сумно так закінчувати"

Тіаго Сілва припускає, що провів останній матч у рамках Ліги чемпіонів.

Після поразки від "Реала" з рахунком 0:2 38-річний захисник "Челсі" забрав додому один із м'ячів, які використовувалися в цьому матчі. Він пояснив це у післяматчевому інтерв'ю.

«Неприємно закінчувати протистояння таким чином після того, як ми мали кілька моментів. Можливо, це моя остання гра у Лізі чемпіонів. І сумно так закінчувати.

Ми контролювали гру у першому таймі, у нас навіть було кілька моментів. Але «Реал» користується першим моментом, що має, першим, що ви йому даєте.

Ми створювали моменти, але я не розумію, чому ми не змогли їх перетворити на голи. І це не проблема нападників, тому що ми, захисники, теж дещо втратили, як, наприклад, момент Кукурельї: якби він забив, ми побачили б зовсім інший другий тайм», – сказав Сілва.