8 квітня 2023 19:53

Лампард про 0:1 з "Вулвз": "Челсі" грав на 70% в 1-му таймі, цього вистачало для рівної гри, але звідки не прилетіла ракета"

Френк Лемпард закликав «Челсі» переламати ситуацію після гри з «Вулверхемптоном» (0:1)

«У першому таймі, гадаю, ми зіграли відсотків на 70 або близько того. Це було достатньо для того, щоб гра була рівною, але звідки не прилетіла ракета від суперника.

У другому таймі ми діяли енергійніше, більше створювали, більше гравців добиралося до штрафного майданчика суперника.

Ми працюємо разом один чи два дні, треба зрозуміти, на що націлена команда. У ній було багато змін, але це виправдання. Ситуацію треба виправляти, і я гадаю, що сьогоднішня гра це показала. Мені треба зрозуміти настрій. Перемоги мають стати звичкою.

Варто віддати належне "Вулвс", гравці були націлені на перемогу і не боялися йти до єдиноборства.

Ми працюватимемо, відтворюватимемо ситуації і повторюватимемо. Можливо, команда має відчуття, що вона не може забити.

Команда знаходиться не на тій позиції, на якій хоче бути, але така реальність потрібно за рахунок роботи змінити ситуацію. Потрібно досягти тієї точки, з якої можна розпочати рух уперед. Нам потрібно підняти рівень гри до вищого рівня, ніж сьогодні», – сказав головний тренер «Челсі» Френк Лемпард.