12 березня 2023 22:10

Зміна тренера пішла на користь "Брюгге", але не Яремчуку: українець просидів у запасі переможний матч своєї команди

Нападник збірної України та Брюгге Роман Яремчук з лави запасних спостерігав за перемогою своєї команди над Стандартом (2:0) у рамках матчу 29-го туру чемпіонату Бельгії.

Після поразки від Бенфіки (1:5) Брюгге достроково розірвав контракт з головним тренером Скоттом Паркером. Поки немає нового наставника команду тренує Рік де Міл, і схоже таке рокірування пішло Брюгге на користь – вони впевнено обіграли Стандарт, а Роман Яремчук провів весь матч на лаві запасних.

Команда Яремчука вийшла вперед на 62 хвилині поєдинку. Ферран Хутгла вистрибнув вище за всіх і замкнув навіс зі штрафного ударом головою в ліву дев'ятку. Суддя засумнівався у чесності взяття воріт і переглянув відеоповтор, але там виявилося все чисто.

На 87-й хвилині Брюгге завдяки влучному удару Бйорна Маера зі штрафного в ліву дев'ятку подвоїв свою перевагу.

27-річний Яремчук провів за Брюгге цього сезону 23 матчі, в яких забив два голи і зробив три результативні передачі.

Брюгге зіграв 29 поєдинків, набрав 49 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. У наступному турі Брюгге зіграє з Кртрейком 18 березня, початок матчу о 17:00 за київським часом.