2 березня 2023 08:40

Шон Дайч: "План на матч працював, але перший гол "Арсенала" змінив усю гру – пропущений м’яч з нічого"

Головний тренер «Евертона» Шон Дайч прокоментував результат матчу з «Арсеналом» (0:4).

«Перший гол «Арсенала» змінив усю гру. План на матч працював. 40-ва хвилина – пропущений м’яч з нічого.

Другий гол пояснити не можу. Коли ви ведете в рахунку 2:0, то це дає вам свободу. «Арсенал» грав добре, але 40 хвилин не міг нас зламати. А у другому таймі вони продемонстрували, якою командою зараз є.

Подивіться на робочу етику «Арсенала». Вони відповіли нам після матчу на «Гудісон», коли ми видали хорошу гру та зберегли перевагу. Топкоманди вчаться на цьому.

Ми не наївні. Коли я прийшов, то знав, що все не буде так веселково. Попереду багато роботи. Кожна гра – це великий час. Я казав гравцям про це», – сказав Дайч.