1 березня 2023 23:47

"Манчестер Юнайтед" вибив з Кубка Англії "Вест Хем", "Саутгемптон" вилетів від команди четвертого дивізіону

У середу, 1 березня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Англії з футболу між клубами «Манчестер Юнайтед» та «ВестГемом». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь клубу із Манчестера.

Рахунок у матчі відкрив Мохамед Бенрахма на 54-й хвилині. «Червоні дияволи» змогли зрівняти рахунок лише на 77-й хвилині завдяки автоголу Наіфа Агуерду. На 90-й хвилині 18-річний аргентинець Алехандро Гарначо чудовим ударом вивів «МЮ» вперед. На 90+5 екс-гравець «Шахтаря» Фред поставив масну крапку в матчі.

Також відбулися ще 2 матчі 1/8 фіналу Кубка Англії. «Грімсбі» несподівано обіграв «Саутгемптон», а «Бернлі» мінімально виграв у «Флітвуда», забивши на останній хвилині зустрічі.