20 лютого 2023 23:29

М'яч, яким Марадона забив гол "рукою Бога", двічі не змогли продати на аукціоні

М'яч, яким аргентинський футболіст Дієго Марадона забив гол у ворота збірної Англії у чвертьфіналі ЧС-1986, не вдалося продати на аукціоні. Про це повідомляє Inside the Games.

На аукціоні, організованому Goldin, ціна за м'яч досягла $1,7 млн, що було менше від суми, яку запросив продавець, арбітр матчу Алі Бін Нассер. У листопаді минулого року м'яч не вдалося продати на торгах Graham Budd Auctions, незважаючи на ставку $2,4 млн, що було менше за встановлений резерв на $602 тис.

Марадона забив у ворота збірної Англії рукою на початку другого тайму, а гол було зараховано. На післяматчевій прес-конференції Марадона сказав, що м'яч був забитий «почасти рукою Марадони та почасти рукою Бога». Збірна Аргентини перемогла у тому матчі з рахунком 2:1, а пізніше виграла турнір.