19 лютого 2023 17:06

Мбаппе та Мессі врятували ПСЖ у неймовірному матчі з 7-ма голами

ПСЖ у яскравому матчі чемпіонату Франції зумів повернутися до перемог після трьох поспіль поразок у всіх турнірах. Лідер чемпіонату Франції обіграв «Лілль» з рахунком 4:3.

На полі були всі лідери, проте «Лілль» зумів не лише зробити камбек з 0:2, а й вийти вперед, але господарів знову врятували Кіліан Мбаппе та Ліонель Мессі.

Мбаппе зрівняв рахунок на 87-й хвилині, а Мессі вивів команду вперед на 5-й компенсованій хвилині.

При цьому ПСЖ ризикує залишитися без Неймара, який зазнав серйозної травми.

ПСЖ набирає 57 очок, у «Марселя» Руслана Маліновського 49 пунктів та матч у запасі.

Чемпіонат Франції. 24-й тур

ПСЖ - Лілль 4:3

Голи: Мбаппе, 11, 87, Неймар, 17, Мессі, 90+5 - Діакіте, 24, Давид, 58 (з пен), Бамба, 69

ПСЖ: Доннарумма, Пембеле (Солер, 75), Рамос, Кімпемб, Мендеш (Бернат, 31), Верратті, Руїс (Перейра, 75), Вітінья (Емері, 75), Мессі, Мбаппе, Неймар (Екітике, 51)

Лілль: Шевальє, Діакіте (Гудмундссон, 66), Фонт (Йоро, 14), Джало, Веа, Гомеш, Андре, Бамба, Гомес (Алан, 88), Кабелла (Балеба, 88), Давид