18 лютого 2023 23:49

Соболь взяв участь у переможному матчі "Страсбура" проти "Анже": українець зробив асист і привіз пенальті

Український захисник Страсбура Едуард Соболь відзначився дебютною гольовою передачею у своїй новій команді та допоміг їй обіграти Анже у домашньому матчі 24-го туру французької Ліги 1 (2:1).

Страсбур обіграв Анже у сьогоднішньому домашньому матчі 24-го туру чемпіонату Франції (2:1).

Український захисник Едуард Соболь вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

На 14-й хвилині поєдинку Соболь промчав лівим флангом і прострілив на сенегальського форварда Страсбурга Хабіба Діалло, який відкрив рахунок.

Наприкінці першого тайму Діалло влучним ударом головою оформив дубль.

У середині другої половини зустрічі Соболь сфолив на сенегальському нападаючому Анже Абдаллі Сіма у власному штрафному майдані, за що отримав жовту картку. Пенальті впевнено реалізував алжирський хавбек гостей Набіль Бенталеб.

27-річний Соболь, який перейшов до Страсбура з бельгійського Брюгге в зимове трансферне вікно, провів за французів п'ять поєдинків і зробив одну гольову передачу.

Страсбур зіграв 24 матчі, набрав 21 очко і залишив зону вильоту французької Ліги 1, піднявшись на 15-й рядок у турнірній таблиці. У наступному турі команда Соболя зіграє 26 лютого на виїзді проти Клермона.