17 лютого 2023 00:10

Ліга конференцій. Пластун з "Лудогорцем" обіграв "Андерлехт", "Шериф" Коваля програв "Партизану"

У четвер, 16 лютого, відбулися три матчі 1/16 фіналу Ліги конференцій.

Італійський футбольний клуб «Лаціо» мінімально обіграв ЧФР «Клуж» з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Чіро Іммобіле. Цікаво, що з 15-ї хвилини гри «Лаціо» грав в меншості через вилучення Патріка.

Болгарський «Лудогорець» на своєму полі обіграв «Андерлехт» з рахунком 1:0. На 9-й хвилині поєдинку відзначився Ігор Тьяго. Усі 90 хвилин на полі у складі «Лудогорця» провів український центральний захисник Ігор Пластун.

У ще одному паралельному матчі український голкіпер молдавського «Шерифа» Максим Коваль пропустив єдиний гол у грі від Рікарду Гомеша з «Партизана». Поєдинок так і завершився з рахунком 1:0 на користь сербської команди.