2 лютого 2023 08:03

"Страсбур" із Соболем розгромно програв "Ренну"

У середу, 1 лютого, відбулося 10 матчів чемпіонату Франції з футболу.

Український захисник Едуард Соболь вийшов із перших хвилин у складі «Страсбурга» на матч із «Ренном». Він відіграв 88 хвилин, після чого його замінили на Франці Боубарі. У підсумку «Страсбург» з розгромним рахунком поступився в гостях – 0:3.

Центральний матч дня «Монпельє» – «ПСЖ» завершився перемогою парижан 3:1. Цікаво, що зірковий форвард Кіліан Мбаппе двічі не реалізував пенальті, а на 21-й хвилині зазнав травми і був замінений. Також «ПСЖ» втратив і основного центрального захисника – Серхіо Рамоса. Він не зміг продовжити гру та залишив поле на 32-й хвилині. Проте столичний клуб таки обіграв суперника. У матчі «ПСЖ» відзначилися: Морден, 89 – Фабіан Руїс, 55, Ліонель Мессі, 72, Заїр-Емері, 90+1.

Зараз на першому місці після 21 туру в таблиці Ліги 1 йде «ПСЖ», маючи у своєму активі 51 очко. На другому місці розташувався «Марсель», який обіграв «Нант». Він має 46 очок. Трійку замкнув «Ланс» із 45 очками – він програв «Ніцці».