20 січня 2023 17:38

Лунін у передчутті: "Реал" дізнався грізного суперника з чвертьфіналу Кубка Іспанії

19 січня мадридський Реал у виїзному поєдинку 1/8 фіналу Кубка Іспанії здобув вольову перемогу над Вільярреалом з рахунком 3:2 та вийшов у наступний раунд турніру.

Сьогодні, 20 січня, пройшло жеребкування чвертьфіналу Кубка Іспанії. Боротьбу за трофей продовжують вісім команд: мадридські Реал та Атлетіко, Барселона, Реал Сосьєдад, Валенсія, Атлетик, Осасуна та Севілья.

За підсумками жеребкування у чвертьфіналі Реал та Атлетико зіграють у мадридському дербі, а Барселона зіграє із Реал Сосьєдадом.

Усі пари 1/4 фіналу Кубка Іспанії

Реал – Атлетіко

Осасуна – Севілья

Валенсія – Атлетік

Барселона – Реал Сосьєдад

Матчі відбудуться 24, 25 та 26 січня.

Додамо, що український голкіпер Реала Андрій Лунін залишився незадоволеним рішенням головного тренера команди Карло Анчелотті, який не довірив йому місце у стартовому складі проти Вільярреала.

У поточному сезоні Лунін провів у складі Реалу сім матчів у всіх турнірах, у яких пропустив чотири голи та двічі зберіг ворота у недоторканності.