7 січня 2023 16:21

Футбольна асоціація Англії розслідує гомофобні вигуки фанатів МЮ на адресу Лампарда

Футбольна асоціація Англії розслідує гомофобні вигуки на адресу головного тренера Евертона Френка Лемпарда під час матчу 3-го раунду Кубка Англії з Манчестер Юнайтед (1:3). Про це повідомив The Telegraph.

Футбольна асоціація Англії планує зв'язатися з «Манчестер Юнайтед» та поліцією у зв'язку з тим, як уболівальники «червоних дияволів» використовували гомофобні кричалки на адресу Лемпарда.

Рахунок у матчі на четвертій хвилині відкрив Антоні: форвард "Манчестер Юнайтед" замкнув передачу Маркуса Рашфорда. На 14-й захисник Конор Коуді забив м'яч у відповідь. На 52-й хвилині той же Коуді відправив м'яч у власні ворота, вивівши «Манчестер Юнайтед» вперед. На 90+7-й хвилині Рашфорд реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок – 3:1.