10 грудня 2022 18:43

Навіть Яремчук зіграв: "Брюгге" з трьома українцями у складі всуху поступився аутсайдеру чемпіонату Нідерландів

Брюгге продовжує підготовку до другої частини сезону, в якій чемпіони Бельгії мають захистити титул, а також вперше в історії зіграти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У суботу Брюгге провів черговий спаринг. Після програшу Ліллю (0:1) команда з однойменного міста зустрілася з Ексельсіором, який займає 14-те місце у турнірній таблиці вищої ліги Нідерландів.

У стартовому складі Брюгге вийшов 17-річний український півзахисник Олександр Якименко, котрий виступає за команду U-18. У другому таймі на полі з'явилися його старші одноклубники та співвітчизники – захисник Едуард Соболь та нападник Роман Яремчук, який зіграв уперше з шостого листопада.

Сам поєдинок завершився поразкою бельгійського гранда із рахунком 0:2. Брюгге пропустив по м'ячу в кожному з таймів, поступившись вдруге поспіль. Сезон команда відновить 21 грудня матчем із Сент-Трюйденом у рамках 1/8 фіналу Кубка Бельгії.

Нагадаємо, що у лютому-березні Брюгге зіграє з Бенфікою до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.