20 листопада 2022 17:04

"На полі були лише гравці "Минаю": емоції Шарана після третьої перемоги закарпатців у Прем'єр-лізі

Головний тренер Миная Володимир Шаран підбив підсумки матчу 14-го туру УПЛ проти Металіста (1:0), який сьогодні проходив на стадіоні «Минай».

Сьогоднішній матч між Минаєм та Металістом завершився з рахунком 1:0. Результат зустрічі вирішив єдиний гол Олега Вишневського наприкінці.

Шаран після матчу залишився задоволеним грою своєї команди, яка награла не на один забитий м'яч.

«У першому таймі «Металіст» мав моменти, але в перерві ми пояснили хлопцям, що самі собі створюємо проблеми. У деяких моментах ми перегравали суперника, але не розвивали свою перевагу. Говорили хлопцям, що це остання домашня гра на рік, треба діяти простіше.

У другому таймі на полі бачили тільки Мінай. Крім одного удару в наші ворота, нічого іншого я не побачив. Ми дуже агресивно зіграли, пресингували, витримали темп. Могли забити вирішальний м'яч і раніше. Дуже хотіли перемогти у заключному домашньому поєдинку року», – цитує Шарана прес-служба Миная