6 листопада 2022 16:37

Яремчук невдало повернувся до Гента: "Брюгге" із Соболем у старті поступився екс-команді української збірника

У матчі 16-го туру чемпіонату Бельгії Гент обіграв на своєму полі Брюгге, за який виступають українські футболісти Роман Яремчук та Едуард Соболь, з рахунком 2:0.

В основному складі Брюгге з'явився лівий захисник Соболь, а ось нападник Яремчук залишився на лаві запасних.

Перша половина зустрічі проходила в рівній боротьбі, але Генту більше щастило – два удари у площину воріт суперника та два голи.

Спочатку на дев'ятій хвилині поєдинку результативний удар на свій рахунок записав Кейперс, а подвоїв перевагу господарів поля за 20 хвилин Нгаде.

Зазначимо, що Соболь залишив поле на 46-й хвилині зустрічі, а Яремчук увійшов у гру на 60-й.

У другому таймі Брюгге більше за суперника контролював м'яч, але до ударів по воротах справа доходила лічені рази.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Гента над Брюгге з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що Яремчук виступав у складі Гента з 2017 до 2021 року, а потім перейшов до Бенфіки.

Після сьогоднішнього матчу в активі у Брюгге 32 очки та третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Гент набрав 27 балів і розмістився на п'ятому рядку.

Наступний матч Брюгге проведе в 1/16 фіналу Кубка Бельгії 9 листопада проти Патро Ейсден, а Гент у цьому турнірі зустрінеться з Дессель Спорт.