5 листопада 2022 23:28

У центральному матчі Суперліги "Галатасарай" переграв "Бешикташ" і злетів на друге місце

У турецькій Суперлізі в 13-му турі відбулося принципове протистояння: "Галатасарай" - "Бешикташ". Обидві команди перебувають серед лідерів і традиційно ведуть боротьбу за чемпіонство. Очікування вболівальників виправдались на всі сто: матч вийшов бойовим та результативним.

Перший тайм завершився внічию. Мауро Ікарді вивів господарів вперед на 18-й хвилині, але вже через 10 хвилин гості відновили паритет в рахунку завдяки влучному пострілу Дженка Тосуна – 1:1.

А ось після перерви більш переконливо діяли футболісти "Галатасарая". Ікарді оформив дубль на 59-й хвилині і цей рахунок зберігся до фінального свистка.

2:1 – ця перемога дозволила "Галатасараю" піднятись на другу сходинку (24 очка). "Бешикташ" опустився на п’яту позицію (22 бали). Лідирує "Фенербахче" у якого 26 очок у заліку і гра в запасі.