24 жовтня 2022 20:46

Євро-2023 (U-17). Юнацька збірна України розпочала кваліфікаційний раунд із перемоги над Азербайджаном

Сьогодні, 24 жовтня матчем проти Азербайджану юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2006 року народження) розпочала виступ у кваліфікації Євро-2023. Свій перший поєдинок групи 2 підопічні Юрія Мороза проводили в боснійській Какані на стадіоні «Младость».

Більшу частину гри українці володіли перевагою, яку почали втілювати в голи ближче до перерви. Спершу Пономаренко реалізував зароблений Пашком пенальті. Згодом він же подвоїв перевагу нашої команди.

У другому таймі невгамовний Матвій оформив покер. На 59-й хвилині він успішно зіграв на добиванні під час кутового, а на 68-й скористався помилкою кіпера й відправив м’яч у порожні ворота.

Після цього українці дещо розслабилися та пропустили два голи — Гусейн Гусейнов забив ударом через себе після стандарту, а Мурад Маммадов реалізував пенальті.

На 90-й хвилині синьо-жовті оформили свій п'ятий м'яч — невдовзі після виходу на заміну контратаку завершив Осипенко. У доданий арбітром час азербайджанці влучили в поперечину.

У підсумку юнацька збірна України розпочала свій виступ на турнірі з перемоги — 5:2. Наступний матч наша команда проведе 27 жовтня проти Ліхтенштейну.

Євро-2023 (U-17). Кваліфікаційний раунд. Група 2

24.10.2022

Азербайджан (U-17) — Україна (U-17) — 2:5 (0:2)

Голи: Г. Гусейнов (77), Мур. Маммадов (83, з пенальті) — Пономаренко (33, з пенальті, 39, 59, 68), Осипенко (90).

Азербайджан (U-17): О. Гусейнов, Алієв (Гусейнлі, 66), Г. Гусейнов, Мус. Маммадов (к), Махмудзаде (Багхірзаде, 66), Джафарлі (Мурадлі, 89), Ахмадзада, Будагов, Мур. Маммадов, Мансумов (Османов, 66), Мікаїлов (Алакбарлі, 66).

Україна (U-17): Бакус (Суркіс, 66), Бакай, Коробов (Дігтярь, 66), Захарченко, Дикий, Білий (Осипенко, 76), Іщенко, Хан (Лобко, 66), Пашко, Пономаренко (к) (Цуканов, 72), Калин.

Попереджені: Коробов (65), Захарченко (76).