16 жовтня 2022 12:18

Українець підкорює США: Шевцов забив за "Шарлотт" за хвилину після виходу на поле

Нападник Шарлотт Індепенденс Ілля Шевцов забив черговий гол у матчі проти Норт Кароліни (5:1) у третьому за престижністю дивізіоні США.

Шевцов вийшов на поле у грі проти Норт Кароліни на 83-й хвилині, а за хвилину вже відзначав взяття воріт. Українець отримав м'яч у лівому кутку штрафного майданчика гостей, трохи просунувся ближче до воріт і точно пробив у дальній верхній кут воріт.

Результат цього поєдинку дозволив Шарлотт Індепенденс вийти у плей-офф.

22-річний Шевцов виступає за Шарлотт Індепенденс із червня. На рахунку українця 21 матч, три голи та один асист. Раніше форвард грав за чернігівську Десну, петровський Інгулець та херсонський Кристал.

Команда набрала 42 очки після 30-х матчів та посідає шосте місце турнірної таблиці чемпіонату США у третій лізі. Лідером першості є Річмонд Кікерс, який відірвався від команди Шевцова на дев'ять пунктів.