17 вересня 2022 19:38

Асист та вольова перемога: український нападник Кухаревич ударно провів дебютний матч за "Хіберніан"

У рамках восьмого туру чемпіонату Шотландії Хіберніан на своєму стадіоні приймав Абердін. Поєдинок завершився вольовою перемогою господарів із рахунком 3:1.

У стартовому складі Хіберніана дебютував український нападник Микола Кухаревич. Гості відкрили рахунок на четвертій хвилині, а наприкінці першого тайму залишились у меншості, чим скористалися господарі.

На першій компенсованій хвилині до першого тайму пенальті реалізував Бойл. У другому таймі Хіберніан забив ще два м'ячі. На 73-й хвилині господарів вивів Кемпбелл, якому асистував Кухаревич.

За десять хвилин Кемпбелл оформив дубль. Зазначимо, що Кухаревича було замінено на 85-й хвилині на Хендерсона.

Хіберніан здобув другу перемогу поспіль і піднявся на четверте місце у турнірній таблиці, набравши 11 очок у семи матчах.