12 вересня 2022 09:49

"Проблема у менталітеті". Бонуччі розкритикував "Ювентус" після нічиєї з "Салернітаною"

Захисник «Ювентуса» Леонардо Бонуччі, коментуючи підсумки матчу із «Салернітаною» у 6-му турі Серії А (2:2), розкритикував гру та настрій своєї команди.

«Зараз ми маємо проаналізувати перший тайм. Якщо ми так гратимемо, то нікуди не просунемося. Якщо гратимемо так само, як у другому таймі, то зможемо претендувати на високі місця в чемпіонаті.

Ми не можемо віддавати кожному супернику по 10-15 хвилин і ставити під сумнів результат. Для «Ювентуса» існує лише перемога, це маємо розуміти всі ми. Коли ми не є єдиним цілим, у нас завжди проблеми, незалежно від того, володіємо ми м'ячем чи ні. Ось у чому проблема «Ювентуса» у менталітеті», — цитує Бонуччі Football Italia.