6 серпня 2022 19:30

Дебютний гол став переможним: Таловеров допоміг "Словану" розгромити "Тепліце" у матчі чемпіонату Чехії

Український захисник Максим Таловеров відзначився своїм першим голом за ліберецький Слован, у який він перейшов у літнє трансферне вікно на правах оренди.

Слован із Ліберець обіграв Теплиці у домашньому матчі другого туру чемпіонату Чехії (5:1). Український захисник господарів Максим Таловерів відзначився дебютним голом за нову команду на 22 хвилині зустрічі. М'яч став переможним для Словану. Футболіст провів на полі поєдинок.

У середині другого тайму на заміну у складі господарів вийшов ще один українець, півзахисник Іван Варфоломєєв.

22-річний Таловерів перейшов до Словану із празької Славії на правах оренди на один рік у літнє трансферне вікно. Раніше Максим виступав у ще одному чеському клубі, Чеську-Будеєвиці.

У першому турі чемпіонату Чехії Слован на виїзді сенсаційно обіграв празьку Спарту, яка стала бронзовою призеркою першості минулого сезону (2:1). Таловерів провів на полі 90 хвилин у цьому матчі.