21 липня 2022 14:26

Артур Боруц зіграв прощальний матч у кар'єрі

Культовий польський голкіпер Артур Боруц зіграв прощальний матч та офіційно повісив бутси на цвях.

У Варшаві на стадіоні Войска Польського між собою зустрілися минулі клуби воротаря — Легія та Селтік.

Шотландці вели із рахунком 2:0 після першого тайму, але "легіоністам" вдалося зрівняти рахунок у другій сорокап'ятихвилинці. Проте найголовнішим в цей день був не футбол, точніше не лише він.

На останніх хвилинах зустрічі цілий стадіон та гравці обох команд аплодували Легенді. Отримав він також і нагороди від представників обох колективів, а також міністра за спортивні заслуги.

Після гри "Король Артур", як його прозвали під час професійної кар'єри, також подякував уболівальникам на трибунах, даючи їм п'ять та роблячи численні фото.