18 червня 2022 18:06

Відео першої результативної дії Коноплянки у "Краковії": українець приніс перемогу своїй команді у яскравому спарингу

Український вінгер Краковії Євген Коноплянка зробив першу результативну дію за чотири місяці.

Краковія розпочала підготовку до старту нового сезону. Сьогодні, 18 червня, польський клуб грав спаринг проти Сталі із Жешува.

Коноплянка цю гру починав з лави запасних та з'явився на полі у другому таймі за рахунку 1:2 на користь Сталі. У підсумку Краковія здобула перемогу (3:2) завдяки асисту Коноплянки на 70-й хвилині матчу.

Українець вдало подав кутовий, чим скористався його партнер по команді та забив головою.

Нагадаємо, що Коноплянка перейшов до Краковії як вільний агент у лютому 2022-го. За 12 матчів півзахисник не вчинив жодної результативної дії.

Контракт Коноплянки з польським клубом розрахований до кінця наступного сезону.

Зазначимо, Краковія минулий сезон закінчила на дев'ятому місці у чемпіонаті Польщі, набравши 46 очок у 34 поєдинках. Від лідера турнірної таблиці – Леха, клуб із Кракова відстав на 28 очок.