14 червня 2022 19:47

Екс-легіонер "Динамо" пише історію та стає легендою: гравець незабаром може побити унікальний рекорд свого клубу

Форвард Палмейраса Дуду потроху стає знаковим футболістом зелено-білих.

13 червня Дуду відзначився голом у ворота Корітіби у грі 11-го туру чемпіонату Бразилії (2:0) та увійшов до списку 25 найкращих бомбардирів в історії Палмейраса. 81 гол робить його найкращим снайпером клубу в цьому столітті.

30-річному нападнику доведеться діяти ще ефективніше, якщо він хоче піднятися у рейтингу. Тупазіньо та Луїзіньо розташувалися на 10-му місці зі 122 голами кожен. Найкращим бомбардиром в історії Палмейраса є Хейтор, на рахунку якого 323 голи.

Дуду провів 366 матчів за «вердау», потрапивши до рейтингу 20 гравців, які найчастіше одягали футболку клубу.

Реальніша мета Дуду — стати гравцем Палмейраса з найбільшою кількістю перемог у чемпіонатах Бразилії. В даний час нападник займає третє місце зі 102 виграшами, поступаючись Адеміру да Гіа (109) та Емерсону Леану (112).

Дуду також є гравцем Палмейраса з найбільшою кількістю участі в Копа Лібертадорес – їх сім (2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 та 2022).

Форвард також займає перше місце за кількістю проведених ігор на домашній арені Палмейраса Альянц Парк (158). Дуду забивав найбільше голів (37) і віддавав найбільше асистів (38) на рідному для клубу стадіоні.

Бразилець виступає в Палмейрасі з 2015 року - з 10-місячним періодом в Аль-Духаїлі в період з 2020 по 2021 рік. Разом із «вердау» нападник виграв:

чемпіонат Бразилії (2016 та 2018);
Кубок Лібертадорес (2020 та 2021);
Кубок Бразилії (2015);
Кубок Рекопи (2022);
Кубок Флориди (2020)

Нагадаємо, що з 2011 до 2014 р.р. Дуду захищав кольори Динамо, у складі якого провів 32 матчі (чотири голи). У 2015 році гравця після річної оренди в Греміо було продано Палмейрасу за три мільйони євро.