6 лютого 2022 10:42

Тренер Ярмоленка після важкої перемоги "Вест Хема" в Кубку Англії випив пива зі своїм колегою з клубу шостого дивізіону

Девід Мойес із задоволенням прийняв пропозицію менеджера Кіддермінстера посидіти в його кабінеті.

Вчора Вест Хем з величезними труднощами подолав бар'єр 1/16 фіналу Кубка Англії.

Поступаючись по ходу всього матчу команді з шостого дивізіону, "молотобійці" пішли від поразки в компенсований час завдяки голу Райса, а на останніх секундах овертайму виривали перемогу – 2:1.

Головний тренер Кіддермінстера Рассел Пенн не приховував свого розчарування результатом, але знайшов у собі сили привітати суперника. Більш того, менеджер запросив тренерський штаб Девіда Мойеса до себе в кабінет, щоб випити з гостями пива.

Відзначимо, що наш Андрій Ярмоленко не просто вийшов у стартовому складі своєї команди, а й провів на полі всі 120 хвилин. Українець почав гру з перших хвилин вперше з 9 грудня. Попередній повний матч 32-річний вінгер провів 25 листопада в Лізі Європи проти віденського Рапіда.