17 січня 2022 00:00
1

Марсело виграв 23-й трофей з "Реалом" і повторив рекорд клубу

"Реал" обіграв "Атлетик" у фіналі Суперкубка Іспанії (2:0) і став переможцем турніру.

Для захисника "Мадрида" Марсело це 23-й трофей, завойований з іспанською командою.

Він тепер ділить рекорд клубу за цим показником з Франсіско Хенто, у якого також 23 трофеї. Слідом йдуть Серхіо Рамос (22) і Маноло Санчіс (21).

Марсело виступає за "Реал" з 2007 року. По п'ять разів він виграв чемпіонат і Суперкубок Іспанії, по чотири рази – Лігу чемпіонів і клубний чемпіонат світу. Тричі він перемагав у Суперкубку УЄФА і двічі - в Кубку Іспанії.

Влітку закінчується термін контракту бразильця. Швидше за все, він покине клуб на правах вільного агента.

І Реал наближається до перемоги в Примері, до рекордного 24-го трофею для Марсело.