19 грудня 2021 21:18

Гол і результативна передача. Роман Яремчук блиснув у матчі чемпіонаті Португалії

Нападник збірної України Роман Яремчук записав на свій рахунок гол і результативну передачу в матчі чемпіонату Португалії, пише zbirna.com.

Бенфіка Романа Яремчука в поєдинку 15-го туру португальської Прімейри приймала Марітіму. З перших хвилин матчу українець вийшов на поле в стартовому складі "орлів" і зробив дуже солідний внесок у розгромну перемогу своєї команди.

За рахунку 3:0 на 48-й хвилині Яремчук вивів Рафаеля Сілву на позицію, з якої промахнутися було неможливо.

А на 57-й отримав аналогічний пас від партнера.

На 77-й хвилині Яремчук був замінений і більше результативними діями не відзначився. Бенфіка ж здобула розгромну перемогу з рахунком 7:1.

Підопічні Жорже Жезуша набрали 37 очок і знаходяться на третьому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Порту на одне і від Спортинга на чотири пункти.

Чемпіонат Португалії. Прімейра

15 тур

Бенфіка - Марітіму - 7:1 (3:0)

Голи: Нуньєс (3, 18). Жильберто (34), Сілва (48), Яремчук (57), Рамос (78), Сеферович (90+1) – Аліпур (81).