18 грудня 2021 11:45

Сімеоне не виключив можливий відхід Феліша з "Атлетико" цієї зими

Головний тренер "Атлетико" Дієго Сімеоне висловився про можливий відхід форварда команди Жоау Феліша в зимове трансферне вікно.

"Я все розумію і відкритий для всього. Найголовніше - це інтереси команди, а Жоау - важлива її частина.

Феліш має повторити те, що показав днями у матчі з "Реалом". Він зіграв 30-35 хвилин і проявив весь свій талант. Будемо сподіватися, що він повторить це, тому що саме такий гравець потрібен нам.

Я багато разів розмовляв з ним. Мені не потрібно пояснювати вам, над чим йому необхідно попрацювати. Він проходить через період дорослішання. Мова йде про зрілість і стабільність - про те, що потрібно у футболі", - наводить слова Сімеоне Goal.

У цьому сезоні Феліш взяв участь у 13 матчах у всіх турнірах, забив гол і зробив 2 результативні передачі.