20 листопада 2021 20:07

Мессі приніс ПСЖ перемогу у важкому матчі з "Нантом"

У матчі 14-го туру чемпіонату Франції "Парі Сен-Жермен" на своєму полі обіграв "Нант" з рахунком 3:1.

В на початку зустрічі рахунок відкрив Кіліан Мбаппе, але в середині другого тайму парижани залишилися вдесятьох через видалення Кейлора Наваса. На 76-й хвилині рахунок зрівняв Рандаль Коло-Муані. Втім, через кілька хвилин ПСЖ вийшов вперед. Денніс Аппіа невдало перервав передачу Ліонеля Мессі і відправив м'яч у власні ворота. У кінцівці зустрічі Мессі встановив остаточний рахунок.

ПСЖ, набравши 37 очок, лідирує в турнірній таблиці ліги 1, випереджаючи найближчого переслідувача на 13 очок. "Нант" з 18 очками залишився на 11-й позиції.

ПСЖ - "Нант"- 3:1 (1:0)

Голи: Мбаппе, 2-1:0, Коло-Муані, 76 - 1:1, Аппіа, 81 (автогол) - 2:1, Мессі, 87 - 3:1

ПСЖ: Навас, Хакімі, Керер, Діалло, Бернат, Гуйє, Верратті (Вейналдум, 75), Паредес (Данилу Перейра, 89), Мессі, Неймар (Ріко, 68), Мбаппе.

"Нант": Лафон, Коршья (Аппіа, 42), Кастеллетто, Жиротто, Фабіо (Мерлен, 58), Чиривелья, Блас, Мутуссами (Сипрьен, 77), Кулібалі (Букарі, 58), Коко (Жеббель, 77), Коло-Муані.

Видалення: Навас (65).