20 листопада 2021 19:15

"Севілья" врятувалася від поразки в матчі з "Алавесом" і очолила Ла Лігу

У матчі 14-го туру чемпіонату Іспанії "Севілья" і "Алавес" зіграли внічию з рахунком 2:2. На початку зустрічі рахунок відкрив Віктор Лагуардіа, але на 38-й хвилині рівновагу відновив Лукас Окампос. У кінцівці першого тайму гостей знову вивів вперед Хоселу. Втім, наприкінці зустрічі господарів від поразки врятував Іван Ракитич.

"Севілья", набравши 28 очок, вийшла на перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги. "Алавес" з 14 очками залишився на 14-й позиції.

"Севілья" - "Алавес" - 2:2 (1:2)
Голи
: Лагуардіа, 5 - 0:1, Окампос, 38 - 1: 1, Хоселу, 45 (з пенальті) - 1: 2, Ракітіч, 90+2 - 2:2

"Севілья": Буна, Монтьель (Гомес, 68), Дієго Карлос, Кунде, Аугустинссон (Сусо, 46; Мунір, 68), Фернандо, Олівер Торрес (Ракітіч, 46), Жордан, Окампос, Ідріссі (Акунья, 54), Світ.

"Алавес": Пачеко, Агіррегабіріа, Лагуардіа, Лежен, Дуарте, Мендес (Мязга, 73), Пере Понс (де ла Фуенте, 86), Мойя, Лум (Піна, 59), Хоселу, Ріоха (Ману Гарсія, 86).