30 жовтня 2021 08:45

Після завершення матчу "Волинь" - "Агробізнес" сталася сутичка між гравцями команд

Матч 16-го туру Першої ліги, в якому "Волинь" (Луцьк) приймала "Агробізнес" (Волочиськ), закінчився бійкою, в якій взяли участь не тільки гравці.

"Агробізнес" вигравав у Луцьку з рахунком 1:0 (і виграв), а до другого тайму суддя додав 5 хвилин. Команди переграли 7, в останній атаці після подачі кутового гостей врятував воротар Олег Мозіль - забрав м'яч у руки. У розпачі захисник "Волині" Владислав Мороз грубо вдарив у плечі гравця "Агробізнесу" Ігоря Бойчука. Той впав, а за нього заступився опорний хавбек Волочиська Артур Думанюк – пішов розмовляти з Морозом.

У бійку втрутилися центрбеки "Волині": Сасовський тримав за руки, а Войтіховський схопив за шию Артура Думанюка.

Завершилася бійка тільки тоді, коли на поле вийшли представники тренерських штабів обох команд, вони і розняли футболістів.

Арбітр поєдинку Олександр Каленов перебував майже у вирі подій, проте не встиг продемонструвати карток гравцям, обійшовся лише вилученням асистента коуча "Агробізнесу" Михайла Дячука-Ставицького, який висловлював рефері своє невдоволення.