13 жовтня 2021 00:33

Польща без Кендзери обіграла Албанію, матч переривався через поведінку вболівальників

Збірна Польщі На виїзді обіграла команду Албанії (1:0) у матчі відбіркового турніру ЧС-2022.

Єдиний м'яч на 77-й хвилині забив Кароль Свідерскі. Динамівець Томаш Кендзьора залишився в запасі. Матч переривався через поведінку Албанських уболівальників. Після голу Свидерски у поляків полетіли пляшки. Команди пішли з поля. Пізніше гра продовжуватися. Це був другий випадок за тайм, коли албанці кидали на полі сторонні предмети.

Поляки набрали 17 очок і лідирують в групі I. У албанців 15 очок і третя позиція.