7 вересня 2021 12:43

Руслан РОТАНЬ: "Перший матч ми вже забули, зараз мене хвилює гра проти Вірменії"

Головний тренер збірної України U21 Руслан Ротань перед матчем відбору на молодіжний чемпіонат Європи-2023 проти Вірменії дав ексклюзивний коментар для Футбол NEWS.

«Мені подобається, що на попередній матч з Сербією команда дійсно вийшла єдиним колективом. Можливо, щось не вийшло, наприкінці матчу почали грати на утримання результату, але півтора тайму ми виглядали досить добре, і хлопці виконали ті вказівки, які ми їм давали. Перший матч ми вже забули, зараз мене хвилює гра проти Вірменії. Ми з самого першого збору йшли до контролю м'яча, працюємо над пресингом. Також не за горами зустріч з головним тренером національної збірної. Ми обов'язково поспілкуємося і дізнаємося його бачення. Але це процес не одного дня і не однієї хвилини, потрібно трохи більше часу».

Нагадаємо, що в першому поєдинку відбору на молодіжний ЧЄ-2023 наша команда на виїзді обіграла однолітків із Сербії з рахунком 1:0.