8 липня 2021 19:07

"Полесье" одержало первую победу под руководством Юрия Калитвинцева

Житомирський ФК “Полісся” провів перший із запланованих контрольних поєдинків. “Жовто-зелена” команда зустрілась із сербським ФК “Пролетер”. За підсумком 90 хвилин зустрічі фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу житомирян - 1:0.

Єдиний гол у ворота “Пролетера” забив Василь Грицук.

“Перший позитивний момент - це те, що вони терпіли. Це означає, що вони чоловіки. А якщо чоловіки, то треба це доводити кожного дня. Було видно, що тяжко. Але вони старались, старались виконувати те, що ми за цей короткий період часу награємо. Але сили ще немає. Будемо рухатись далі. У нас була динаміка якого плану: на сьогодні ми не можемо пресингувати, бо ще не той стан. В основному грали від оборони, бо розуміли їх стан. Дійсно немає кого виділити, бо було важко, але найголовніше, що вони виконували вимоги. Виходило чи ні? Все виходити не може. В подальшому буде виходити, у нас є тренувальний процес. Хлопці лише нещодавно дізнались імена одне одного. Але сьогодні цього видно не було. Сьогодні була команда. Не всю гру, але ті помилки, які були - ми виправимо, постараємось. На сьогодні радує ігрова дисципліна та терпіння”, - сказав у післяматчевому коментарі головний тренер ФК “Полісся” Юрій Калітвінцев.