26 лютого 2021 23:19

Перешедший из "Динамо" в "Колос" Жозе Рибейро отличился голом в дебютном матче за дублеров коваливцев

У п’ятницю, 26 лютого дублюючий склад «Колоса» у матчі 16 туру Чемпіонату України U-21 з рахунком 2:3 поступився львівському «Руху».

Це був перший офіційний матч на полі Навчально-тренувальної бази «Колоса» у Софіївській Борщагівці.

Початок зустрічі вийшов для наших хлопців невдалим. Вже до 11-ої хвилини ми пропустили двічі. Спочатку Ярослав Карабін прорвався лівим флангом, переграв наш захист і відправив м’яч у сітку Владислава Кучерука.

Не встигли ковалівці оговтатися, як Іван Литвиненко після розмашистоі атаки подвоїв перевагу львів’ян.

«Колос» деякий час перебував у нокдауні, і міг пропустити втретє, проте м’яч після удару Василя Руніча влучив у поперечину.

На останній хвилині першого тайму наші могли скоротити відстань, але Олександр Савенюк не влучив у ворота із забійної позиції.

По перерві Владислав Савчук зробив одразу три заміни – на поле з’явилися Олександр Літвінов, Жозе Рибейро та Богдан Духота. «Колос» додав в агресії і протягом перших десяти хвилин другої половини зрівняв результат завдяки голам Жозе та Антона Салабая – 2:2.

Пішла відкрита гра з багатьма моментами у обох воріт, одначе у середині тайму наші прогавили швидку контратаку і Дмитро Шостак знову вивів «Рух» вперед – 2:3.

Пізніше у ковалівців з’явилися на полі Володимир Столяр і Данило Колесник, які надали свіжості атакувальний діям нашої команди. Але уникнути п’ятої поразки поспіль в чемпіонаті не вдалося.

У «Колоса» U-21 залишилося 19 очок у турнірній таблиці, і після 16-го туру команда Владислава Савчука розташувалася у середині турнірці. Наступний матч – за тиждень на виїзді проти дублерів «Інгульця».

Чемпіонат України U-21. Сезон 2020/2021; 16 тур

НТБ «Колос», с.Софіївська Борщагівка (Київська обл.), 26.02.2021, 12:00

«Колос» U-21 (Ковалівка) – «Рух» U-21 (Львів) – 2:3 (0:2)

Голи: Мартін Жозе (50), Салабай (56) – Карабін (3), Литвиненко (11), Шостак (64)

«Колос» U-21: 31.Кучерук Владислав, 33.Цикало Єгор (К), 5.Марчук Андрій, 24.Зозуля Олексій, 11.Ром Матія (Літвінов Олександр, 46), 7.Нгамба Альваро (Жозе Мартін, 46), 69.Шамич Дмитро, 10.Сенько Кирило (Колесник Данило, 72), 18.Соловйов Андрій (Столяр Володимир, 72), 23.Савенюк Олександр (Духота Богдан, 46), 99.Салабай Антон

Запас: 1.Денега Артем, 8.Криворучко Олег, 21.Костюк Євгеній, 27.Голуб Данило